O soutěži

Czechoslovak TopModel je modelingová soutěž agentury CZECHOSLOVAK MODELS. Letos probíhá již pošesté. Cílem projektu je nalézt nové tváře pro svět modelingu, které by obstály na zahraničních trzích. Proto finalistky hodnotí striktně odborná porota tvořená skauty a zástupci prestižních zahraničních modelingových agentur z celého světa (na závěrečný galavečer tradičně přijíždějí porotci z Paříže, New Yorku, Londýna, Milána, Tokia a dalších významných center módního průmyslu). Tradičním titulárním partnerem finálového galavečera je společnost DÉLONGHI. V backstage se o finalistky postarají profesionálové z týmů REVLON a LIBOR ŠULA THE SALON. Finalistky, mezinárodní porotu a zahraničního VIP hosta, modelku Terezu Kačerovou, ubytuje MAMA SHELTER PRAGUE, luxusní pražský hotel s unikátním designem a špičkovými službami.

Do soutěže se mohou hlásit dívky ve věku 13-19 let vysoké alespoň 172 cm, s trvalým pobytem v ČR nebo SR, které nejsou v době účasti v soutěži zastoupené jinou agenturou, resp. jsou schopné se ze smluvního vztahu vyvázat nejpozději do 31. 10. 2018. Castingová tour probíhá od  května do října (s přestávkou přes letní prázdniny).

 

Organizátorem soutěže je Czechoslovak Models s. r. o., se sídlem palác Adria, Národní 36/40, Praha 1, IČ 47122927. Soutěžící, která se účastní castingu a dalších navazujících eventů, dává organizátorovi souhlas s pořizováním obrazových a audiovizuálních záznamů své osoby a uděluje práva pro zveřejnění a odvysílání těchto záznamů v médiích a v rámci propagace soutěže a jejích partnerů. Soutěžící dobrovolně uděluje souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to v souladu se zásadami, jejichž plné znění je uvedeno zde.  Obdobný souhlas uděluje i zákonný zástupce soutěžící.

Změna pravidel soutěže v průběhu jejího konání je vyhrazena organizátorem. Veškeré změny organizátor neprodleně uveřejní na webu cztm.cz.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O MODELINGU?