O soutěži

Czechoslovak TopModel je modelingová soutěž agentury Czechoslovak Models. Letos probíhá již popáté. Ročník 2017 odstartoval 5. května.

Vítězkami předchozích ročníků jsou Kateřina Kozlová (2013), Nikola Krůželová (2014) a Tatiana Zvolská (2015). Aktuální vítězkou (2016) je Tereza Huberová.

Cílem projektu je nalézt nové tváře pro svět modelingu, které by obstály na zahraničních trzích. Proto finalistky hodnotí striktně odborná porota tvořená skauty a zástupci prestižních zahraničních modelingových agentur z celého světa (na závěrečný galavečer tradičně přijíždějí porotci z Paříže, New Yorku, Londýna, Milána, Tokia a dalších významných center módního průmyslu). Díky Czechoslovak TopModel již pořádající agentura našla bezmála sto nových tváří.

Do soutěže se mohou hlásit dívky ve věku 13-19 let vysoké alespoň 174 cm, s trvalým pobytem v ČR nebo SR, které nejsou v době účasti v soutěži zastoupené jinou agenturou, resp. jsou schopné se ze smluvního vztahu vyvázat nejpozději do 1. 9. 2017. Kompletní pravidla najdete zde.  Všechny finalistky CZTM 2017 budou následně exkluzivně zastoupeny Czechoslovak Models.

Letošní ročník bude zakončen finálovým galavečerem, který se uskuteční 30. listopadu v Art Restaurant Mánes v Praze. Vítězka Czechoslovak TopModel 2017 se představí na mole jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2018.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT O MODELINGU?